Cyprus, Nicosia

Молодіжна футбольна команда з ТРК повернулася з турніру в Азербайджані

10.09.2024 / 14:51
Категорія новин

Юнацька футбольна команда U12 Турецької Республіки Північного Кіпру (ТРПК) повернулася додому після участі у футбольному турнірі в Азербайджані. В аеропорту Ерджан юних спортсменів зустрічали їхні сім'ї та друзі, які привітали їх квітами та повітряними кульками.

За інформацією Турецько-кіпрської федерації футболу (KTFF), юнацька збірна Північного Кіпру U12 взяла участь у Кубку Улдуза, що проходив у місті Губа, Азербайджан, для футболістів віком до 12 років.

Турнір був організований Міністерством молоді та спорту, Асоціацією футбольних федерацій Азербайджану (АФФА) та Академією футболу Улдуза.

Загалом 8 команд з 5 країн змагалися у двох групах під час турніру. Команда ТРПК потрапила до групи А разом з командами «Бунёдкор» (Узбекистан), «Улдуз» та ОСК «Губа». До групи В увійшли «Динамо» Мінськ (Білорусь), «Сабуртало» (Грузія), «Карабаг» і «Метак».

У фінальному матчі футболісти мінського «Динамо» розгромили команду господарів турніру «Улдуз», здобувши перемогу з рахунком 6:0 і ставши чемпіоном турніру. Тим часом «Бунёдкор» посів третє місце, перемігши «Сабуртало».

«Наша збірна U12 чудово виступила в Азербайджані, з гордістю представляючи нашу країну та здобуваючи цінний досвід протягом усього турніру. Теплий прийом, який вони отримали в аеропорту, підняв бойовий дух гравців і наповнив їх надією на майбутні досягнення», - йдеться в заяві КТФФ.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →