У Парижі відбудеться церемонія закриття Олімпійських ігор 2024 року

12.08.2024 / 12:10
Категорія новин

У Парижі завершилися літні Олімпійські ігри 2024 року, XXXIII Олімпіада. Урочиста церемонія закриття відбулася в неділю, 11 серпня, на стадіоні "Стад де Франс".

Церемонія розпочалася з ходи прапорів країн-учасниць, після чого відбувся парад спортсменів і нагородження переможців жіночого марафону. Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах офіційно оголосив про закриття Ігор. Олімпійський вогонь урочисто загасили спортсмени з різних країн.

Церемонія закриття в Парижі завершилася культовою піснею Френка Сінатри "My Way".

Олімпійський прапор передали меру Лос-Анджелеса, де наступні літні Олімпійські ігри відбудуться у 2028 році.

Олімпійські ігри в Парижі проходили з 26 липня по 11 серпня.

Збірна США очолила медальний залік, здобувши 126 медалей - 40 золотих, 44 срібні та 42 бронзові.

Китай посів друге місце з 91 медаллю: 40 золотих, 27 срібних і 24 бронзових.

Японія посіла третє місце, хоча і зі значним відривом, зібравши 45 медалей (20 золотих, 12 срібних і 13 бронзових).

Єдиний спортсмен з ТРПК на Олімпійських іграх в Парижі, Бусе Савашкан, представляв турецьку команду. Стрибунка у висоту фінішувала на 10-му місці, подолавши планку на висоті 1,86 метра. Вона вже повернулася додому і не брала участі в церемонії закриття.

Турецька команда посіла 64-е місце на Олімпіаді в Парижі з 8 медалями. Турецькі спортсмени не змогли здобути жодної золотої медалі, натомість заробили 3 срібні та 5 бронзових.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →