Cyprus, Nicosia

Прапор Турецької Республіки Північного Кіпру піднято на матчі Ліги Європи «Галатасарай» - ПАОК

26.09.2024 / 19:46
Категорія новин

У своєму стартовому матчі Ліги Європи УЄФА турецький футбольний клуб «Галатасарай» зустрічався з грецькою командою ПАОК. Вболівальники «Галатасарая» з гордістю вивісили на трибунах прапор Турецької Республіки Північного Кіпру.

Прапор ТРПК був зафіксований на камеру в тунелі, де грецькі футболісти вийшли на поле.

Матч завершився перемогою «Галатасарая» з рахунком 3:1, причому всі голи були забиті у другому таймі. На 48-й хвилині захисник ПАОКа Баба Рахман випадково забив власний гол, вивівши «Галатасарай» вперед. Після цього за воротами грецького клубу знову замайорів прапор ТРПК.

На 67-й хвилині грецький півзахисник Іоанніс Константіліас зрівняв рахунок. Всього через вісім хвилин Юнус Акгюн відновив перевагу турків. Вирішальний гол жовто-червоних забив Мауро Ікарді на п'ятій хвилині компенсованого часу.

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати коментарі. Щоб прокоментувати,увійдіть у свій аккаунт або створіть новий →