Cyprus, Nicosia

Kierownik ds. marketingu/ Lokalizacja Pafos /ZATRUDNIENIE GRUPY INEX

14.06.2024
Chcesz dodać ogłoszenie?

Dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:
• Planowanie, opracowywanie i realizacja kampanii marketingowych dla naszej różnorodnej gamy projektów
• Koordynacja ekspertów wewnętrznych i zewnętrznych
• Wsparcie zespołu sprzedaży, organizacja wydarzeń i zarządzanie relacjami z kontrahentami w ramach realizacji kampanii

Wymagania:
• Silne umiejętności zarządzania projektami i organizacyjne
• Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne
• Zdolność koordynacji tworzenia materiałów marketingowych
• Kreatywne myślenie i umiejętności rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Dobrą pensję i premię
• Przytulne biuro BEON i dodatkowy profesjonalny międzynarodowy zespół
• Możliwości rozwoju i awansu
• 21 dni płatnego urlopu rocznie
• 24 dni płatnego zwolnienia chorobowego rocznie
• Święta zgodnie z listą Świąt Publicznych Cypru

Zapraszamy do kontaktu pod adresem @elena_psy_pro