Cyprus, Nicosia

Noteikti Ziemeļkipras kausa ceturtdaļfinālisti futbolā

18.02.2024 / 18:51
Naujienų kategorija

Komandas, kas tiks turpinājumā pāriet uz ceturtdaļfinālu Ziemeļkipras kausā, ir noskaidrotas pēc otrās kārtas spēlēm.

Septiņi no astoņiem 16. kārtas spēlēm noslēdzās regulārajā laikā. Vēl vienā spēlē Djihangir ar rezultātu 4-3 izcīnīja uzvaru pēc soda sitienu sērijas pret China Bazaar Youth Force.

• Mesarya - Mağusa T. Gücü: 1-3

Uz ceturtdaļfinālu Ziemeļkipras futbola kausā tālāk kvalificējās šādas komandas: Miracle Degirmenlik SK, Cihangir, Magusa Turk Gucu, Miracle Karşıyaka, Doğan Türk Birliği SK, Tremeseli H. Dumlupınar un Yenicami AK.

Ceturtdaļfinālisti spēlēs divas spēles pret viens otru. Pirmās spēles notiks 6. martā, atgriešanās spēles - 20. martā.

Komentārus var atstāt tikai reģistrēti lietotāji. Lai komentētu,piesakieties savā kontā vai izveidojiet jaunu →