Cyprus, Nicosia

Ziemeļkipras Turcijas Republikas karoga pacelšana Eiropas līgas spēlē “Galatasaray” pret PAOK

26.09.2024 / 19:46
Naujienų kategorija

UEFA Eiropas līgas atklāšanas spēlē Turcijas futbola klubs “Galatasaray” tikās ar Grieķijas komandu PAOK. Galatasaray” fani tribīnēs ar lepnumu izkārtoja Ziemeļkipras Turcijas Republikas karogu.

TRNK karogu iemūžināja kamera tunelī, kurā Grieķijas futbolisti iekļuva laukumā.

Spēle noslēdzās ar Galatasaray uzvaru 3:1, visi vārti tika gūti otrajā puslaikā. Spēles 48. minūtē PAOK aizsargs Baba Rahman nejauši guva vārtus, izvirzot Galatasaray vadībā. Pēc tam aiz Grieķijas kluba vārtiem atkal plīvoja TRNK karogs.

67. minūtē grieķu pussargs Ioannis Konstantelias izlīdzināja rezultātu. Tikai astoņas minūtes vēlāk Yunus Akgün atjaunoja vadību turkiem. Izšķirošos vārtus izšķirošajā pamatlaika piektajā minūtē guva dzelteni sarkano spēlētājs Mauro Icardi.

Komentārus var atstāt tikai reģistrēti lietotāji. Lai komentētu,piesakieties savā kontā vai izveidojiet jaunu →